IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Zob Flezat Vli Asr

Hemedan

تولید و عرضه ریخته گری چدن خاکستری به روش القایی، ریخته گری چدن نشکن داکتیل

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Zob Flezat Vli Asr firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

تولید و عرضه ریخته گری چدن خاکستری به روش القایی، ریخته گری چدن نشکن داکتیل

Doğrudan İletişim

Cep telefonu
09181116617
Adres
استان همدان ، شهر بهار ، شهرک صنعتی بهاران قطعه 149

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10820066753

Tescil bilgileri

Genel müdür
محمد زارعی
Tescilli sermaye
262,400,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Hemedan

Frequently asked questions

What products does Zob Flezat Vli Asr manufacture?

Zob Flezat Vli Asr operates in the industrial manufacturing sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Zob Flezat Vli Asr have quality certifications?

Certification details for Zob Flezat Vli Asr are being updated.

How can I contact Zob Flezat Vli Asr?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto.