IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Tousee Tejarat Hiro

TahranDeterjan, Hijyen ve Kozmetik

Kozmetik ve hijyen ürünleri üreticisi, ithalatçısı ve dağıtıcısı

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Tousee Tejarat Hiro firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Kozmetik ve hijyen ürünleri üreticisi, ithalatçısı ve dağıtıcısı

Doğrudan İletişim

İlgili Kişi
هروی
Telefon
02166758084
E-posta
andishemodiran@gmail.com
Adres
استان تهران، شهرستان تهران، بخش مرکزی، شهر تهران، جهاد، خیابان چهلستون، خیابان بیستم، پلاک 16، طبقه 2، واحد 6 –
www.hicarcplus.ir

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası14003422798

Tescil bilgileri

Genel müdür
علیرضا معراجی
Tescilli sermaye
1,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Tahran

İlgili Tedarikçiler

Mahdis Roian Pars

Tahran، Tahran

Tahran merkezli Mahdis Royan Pars Şirketi (Li-Li-Night markası), 2012 yılından bu yana kozmetik ürünleri üreten ve dağıtan bir firmadır; ürünleri arasında keratin, kolajen, aloe vera özü, zeytinyağı, argan yağı ve üzüm çekirdeği yağı içeren, 100’den fazla renk tonuna sahip saç boyası bulunmaktadır.

Aria Teb Kasra

Tahran، Tahran

Kozmetik ve hijyen ürünlerinin üretimi ve dağıtımı

Sormeh Saoiz

Tahran، Tahran

Tahran'daki Sorme (Saviz), Saviz markasıyla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üreten bir firmadır; saç bakımı, cilt bakımı, ayak çatlak kremi ve meyveli krem dâhil olmak üzere, ağız ve diş bakımı, dudak bakımı, kozmetik ürünler, hijyen ürünleri, otel ürünleri ve ürün paketlerini kapsar.

Arasteh Gostaran Pasargad

Tahran، Tahran

Kozmetik, hijyen ve ilaç ürünleri üretimi

Tolidi Shimiaie Pakriz

Tahran، Tahran

Deterjan ve temizlik ürünleri üreticisi

Rasa Vizhen Asia

Tahran، Tahran

Tahran'daki Rasa Vision Asia, kozmetik, hijyen ve endüstriyel ürünler üreten fabrikalar için doğrudan hammadde tedarikçisidir ve hem ürün hem de hizmet süreçlerinde kalite standartlarına bağlılığı vurgular.

Tolidi Man Plastik

Tahran، Tahran

Tahran'daki Man Plastic üretim şirketi, 40 yılı aşkın deneyimiyle (1363 yılından beri), sıvı sabun, şampuan, bulaşık deterjanı ve kozmetik ile hijyen ürünleri için yoğun sıvı pompaları, trigger spreyler, sıvı spreyler, mist spreyler, köpük pompaları ve losyon pompaları dahil olmak üzere çeşitli ambalaj pompaları üreticisidir.

Darosazi Delta Daro

Tahran، Tahran

İlaç, kozmetik ve hijyen ürünleri üreticisi

Sanaye Tolidat Kaghzi Khorasan

Tahran، Tahran

Tahran'da Golriz markasıyla faaliyet gösteren Khorasan Paper Products Industries, yüz mendili, tuvalet kâğıdı, kâğıt havlu ile naylon ve özel üretim ürünler dâhil kâğıt ürünleri üreticisidir. Şirketin Pentex tuvalet kâğıdı, hızlı emilim için emboss teknolojisiyle üretilen 4 katlı ve %100 selüloz yapıya sahiptir.

Goruh Kaf

Tahran، Tahran

Tahran merkezli Kaf Grubu (Darugar Holding), sağlık ve kozmetik ürünleri sektöründe faaliyet göstermektedir. 97 yılı aşkın geçmişe sahip olan bu grup, 1307 yılında İsfahan’da ülkenin ilk sabun üretim fabrikasını kurmuş ve QMS Kalite Yönetim Sertifikası ile Yeşil Sanayi takdir plaketini almaya hak kazanmıştır.

Poiaorzan Tejarat Sepahan

Tahran، Tahran

Özel cilt ürünleri üretimi

Pars Hian

Tahran، Tahran

Tahran’daki Darusazi Pars Hayan, İran’daki en büyük kozmetik, hijyen ürünleri ve ilaç takviyeleri üreticisidir; 40 yılı aşkın geçmişe sahip, iki tanınmış bilim insanı tarafından kurulmuş bir ilaç-hijyen grubudur ve ürünlerini 30’dan fazla marka ve 1000’den fazla kalem ile 12’den fazla দেশে sunmaktadır.

Tahran bölgesindeki tedarikçiler

Alberz Fn

Tahran، Tahran

Alborz Fan, yirmi yılı aşkın deneyimiyle çeşitli endüstriyel fanlar ve endüstriyel davlumbazlar üreten bir firmadır

Apadana Khadamat Gostar Vemen

Tahran، Tahran

Çeşitli gazlar için ve düşük laboratuvar debilerinden yüksek endüstriyel debilere kadar termal bakır kütle teknolojisiyle gaz akış ölçer ve akış kontrol cihazı üretimi; Briznes markası altında enstrümantasyon (gaz akış ölçer ve akış kontrol cihazı)

Mossh Tosah Fnaori Hai Zisti V Slamt Shrif

Tahran، Tahran

اجرای پروژه ها و امکان سنجی کاربردی و توسعه ای در حوزه تکنولوژی روز، تولید دانش بومی و بومی سازی و تجاری سازی ایده ها و نوآوری ها و تولید محصولات، استفاده از نیروهای متخصص در جهت بالا بردن سطح علمی و تکنیکی و تکنولوژی موسسه، برگزاری و شرکت در همایش ها و سمینارها و کنفرانس های مرتبط با موضوع موسسه، انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز جهان به داخل و خارج از کشور…

Ajor Nasooz Kavir Yazd

Tahran، Tahran

Tahran'daki Kavir Yazd Facing Brick, gelişmiş üretim hatları, yüksek kaliteli madenlerin seçimi ve üretim sürecinde yapılan çok sayıda test ile, standard 7'ye uygun refrakter ürünlerden günlük 100٬000'den fazla kalıp üretmekte ve ülke içinde ve dışında inşaat sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sang Roial Dehbid

Tahran، Tahran

Tahran’daki Sang Royal Dehbid, ham, tile, slab ve koop formunda Dehbid mermer taşının en büyük ihracatçılarından biridir ve fabrikalarında özel taş kesim makineleriyle Chahrak, Samin, Diplomat ve Aryan gibi çeşitli Dehbid mermerlerini üretip ihraç etmektedir.

Afzon Sabz Iranian

بومهن، Tahran

Mikronize mineral gübre, mikro besin içeren organik çok elementli gübre, organik demir gübresi, karışık mikro besin gübresi, sıvı biyogübreler, mikro besin içeren inorganik çok elementli gübre, tam veya makro gübreler )NPK), hümik asit gübresi(Agri Hum)

Frequently asked questions

What products does Tousee Tejarat Hiro manufacture?

Tousee Tejarat Hiro operates in the detergent-cosmetics sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Tousee Tejarat Hiro have quality certifications?

Certification details for Tousee Tejarat Hiro are being updated.

How can I contact Tousee Tejarat Hiro?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 02166758084 directly.