IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Tolidi Pars Tam Ara

SimnanHayvancılık ve Kümes Hayvanları

Büyükbaş, kanatlı ve su ürünleri için yem katkı maddelerinin üretimi ve dağıtımı; gıda stabilizatörü üretimi; karragenan, ksantan ve CMC ithalatı; insan ve hayvan probiyotik ve prebiyotik suşlarının üretimi (büyükbaş, kanatlı ve su ürünleri)

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Tolidi Pars Tam Ara firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Büyükbaş, kanatlı ve su ürünleri için yem katkı maddelerinin üretimi ve dağıtımı; gıda stabilizatörü üretimi; karragenan, ksantan ve CMC ithalatı; insan ve hayvan probiyotik ve prebiyotik suşlarının üretimi (büyükbaş, kanatlı ve su ürünleri)

Doğrudan İletişim

Telefon
02188748272
E-posta
sale@parstamara.com
Adres
1 3 استان سمنان، شهر سمنان، شهرک صنعتی شرق بلوار استقلال. 4
www.parstamara.com

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10480138612

Tescil bilgileri

Genel müdür
رویا نصرتی
Tescilli sermaye
15,100,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Simnan

İlgili Tedarikçiler

Khorak Dam 17 Semnan

Simnan، Simnan

Hayvan ve kümes hayvanları yemi üretimi

Beh Daneh Shamreza

Simnan، Simnan

Büyükbaş ve kanatlı yemleri ile çeşitli premiksler, besin takviyeleri ve büyükbaş ve kanatlılar için vitamin takviyeleri üreticisi

Pars Daro Teb

Simnan، Simnan

Hayvancılık ve kümes hayvancılığı sektörü ile ilgili sektörler için dezenfektanlar ve deterjanlar dahil olmak üzere endüstriyel ürünlerin üretimi; formalin, Tide Guard iodine ve diğer iyotlu ürünler, kostik ve asit, kostik soda pulları, lavabo açıcı sıvı, kostik soda pulları ve ...

Arin Dam Sanat

گرمسار، Simnan

İsfahan’daki Arian Dam Sanat, 2007 yılından bu yana sığır yetiştiricilerine ve kümes hayvancılığı yapanlara uzman hizmetler sunmaktadır; bunlar arasında danışmanlık, eğitim, uzman veteriner laboratuvarları, gıda analizi ve kalite kontrol, PCR moleküler teşhis, gıda katkıları, formülasyon ve hayvan yemi takviyesi ile yem üretimi ve veteriner eczanesi yer almaktadır.

Hadid Sanat Khaoran

گرمسار، Simnan

Hayvan ve kümes hayvanları için plastik kimlik etiketleri üretimi

Taavoni Zarrin Pr Garmsar

آرادان، Simnan

Piliç yetiştiricisi, sofralık yumurta ve gübre üreticisi

Goruh Sanati Sepiani

Tahran، Tahran

Hayvan yemi üretim hattının kurulumu ve devreye alınması ile DJF takviyesi satışı

Daroii Partov Beshash

Tahran، Tahran

Bashash Family Office is a multi-faceted investment firm, specializing in strategic real estate ventures and technology-driven companies. We leverage the deep expertise and insights of our seasoned team to consistently outperform market benchmarks. Our portfolio includes a vertically integrated real estate services and development arm, allowing us to identify, manage, and optimize value across a broad spectrum of properties. Through carefully curated partnerships and joint ventures, we also invest in high-potential operating companies, strategically positioned to drive asset growth and enhance cash flow, ensuring long-term, sustainable value creation for our stakeholders. We invest in promising financial technology, commerce and infrastructure startups and provide them with access to the resources, relationships and deep industry expertise they need to grow and succeed. In addition, our office offers traditional angel investments in the following fields: Artificial Intelligence, Tech Hospitality, Information and Telecommunications Technologies, Blockchain, , Augmented & Virtual Reality and Robotics. For more information please get in touch. Private Equity Investments Our Office looks to identify quality operators with whom to invest. Although not entirely industry agnostic, Bashash Office seeks to partner with operators of businesses or real estate who may need a recapitalization. The people first orientation hinges on the belief that good operators with a solid business and platform can make for a profitable long-term venture. The Bashash family office is interested in single, multi and commercial Real Estate. Through our vast experience and expertise, we look for investment opportunities in emerging markets to invest and develop. Our office is also interested in partnerships with developers looking to deploy capital and deliver a world class project. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kaveh Bahar Va Pegah Tasisat

Tahran، Tahran

Vantilatör ve ısıtma ile sisleme sistemleri üreticisi

Goruh Tolidi Hadid

نمین، Erdebil

Hindi, kaz, keklik ve bıldırcın üreticisi

Danesh Bonyan Radin Dam Fartak

Karac، Elburz

Hayvan üreme ekipmanları, veterinerlik ekipmanları, modern uzman hayvancılık hizmetlerinin tanıtımı

Kelehr Daneh Jonoob

Tahran، Tahran

Hayvan ve kümes hayvanları yemi üretimi

Frequently asked questions

What products does Tolidi Pars Tam Ara manufacture?

Tolidi Pars Tam Ara operates in the livestock-poultry sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Tolidi Pars Tam Ara have quality certifications?

Certification details for Tolidi Pars Tam Ara are being updated.

How can I contact Tolidi Pars Tam Ara?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 02188748272 directly.