IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Tolidi Nailon Va Nailkes Darvish

ساوهPlastik ve Polimer

Çeşitli boyut ve renklerde plastik poşetler ve çöp torbaları ile sera naylonu satışı

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Tolidi Nailon Va Nailkes Darvish firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Çeşitli boyut ve renklerde plastik poşetler ve çöp torbaları ile sera naylonu satışı

Doğrudan İletişim

Telefon
08658446340
E-posta
info@trashbag.ir
Adres
Talegani Caddesi 38, Sobhan Binası, Daire 1
trashbag.ir

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası14003369228

Tescil bilgileri

Tescilli sermaye
1,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
ساوه, Merkezi

İlgili Tedarikçiler

Goruh Mohandesi Pars Bespar Iranian Moshaveran Pars Teknik

ساوه، Merkezi

Çeşitli kompozit ürünlerin devreye alınması ve üretimi alanında mühendislik hizmetleri, üretim formülasyonlarının sunulması, gerekli üretim makinelerinin temini ve tedariki, çeşitli polimer ürünler için üretim hatlarının devreye alınması, malzeme formülasyonlarının sunulması ve endüstriyel parça üretim teknolojisi eğitimi

Aipk Asia Aksis

ساوه، Merkezi

Saveh'de Badok markasıyla faaliyet gösteren Aypek Asia Axis üretim ve ticaret şirketi, 1390 yılında Mamounieh sanayi kompleksinde kurulmuştur ve çay ile bitki çayı süzgeçleri, rulo ve bağcıklı çöp torbaları ile fermuarlı buzluk poşetleri dahil olmak üzere tek kullanımlık hijyen ürünleri üretmektedir.

Artan Petro Kihan

Erak، Merkezi

Polistiren üretimi

Taban Polymer Sanat

Erak، Merkezi

Compound, polimer masterbatch, polietilen glikol tozu üretimi

Tolidi Polymer Koosha

زرندیه، Merkezi

Çeşitli şişeler, preformlar ve şişirme makineleri imalatı

Pishgam Abr Arak

Erak، Merkezi

Sünger üreticisi

Bespar Pisheh Verna

Erak، Merkezi

Farklı ölçü, kapasite ve modellerde çeşitli jumbo bag ve big bag üreticisi; çeşitli geniş ve sera naylonları; çeşitli baler ipleri, cf, pp ve çeşitli lamineli ve sade çuval şeritleri ile ruloları

Tolidi Kesh Heleghh Ai Sahand

تفرش، Merkezi

Çeşitli ölçü, boyut ve renklerde farklı türde halka lastiklerin üreticisi

Rangarang

دلیجان، Merkezi

Kendi karıştırma yöntemiyle üretilen çok katmanlı plastik film, hazır kılıflar hariç sarma için naylon

Masnooat Aghab Parand

Erak، Merkezi

Granül üretimi

Ista Foom

کمیجان، Merkezi

Sünger parçaları, foam ve endüstriyel filtrelerin üretimi. Yavaş yanan ve yangına dayanıklı süngerlerin üretimi ve imalatı

Lastik Sazi Anait

Iran

Sertleştirilmiş kauçuktan mamul ürünler, poliüretanlar

Frequently asked questions

What products does Tolidi Nailon Va Nailkes Darvish manufacture?

Tolidi Nailon Va Nailkes Darvish operates in the plastic-and-polymer sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Tolidi Nailon Va Nailkes Darvish have quality certifications?

Certification details for Tolidi Nailon Va Nailkes Darvish are being updated.

How can I contact Tolidi Nailon Va Nailkes Darvish?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 08658446340 directly.