IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Tolidi Goni Yghmaii

ورامینPlastik ve Polimer

Plastik çuval torbası ve rulo üretimi ve doğrudan satışı

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Tolidi Goni Yghmaii firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Plastik çuval torbası ve rulo üretimi ve doğrudan satışı

Doğrudan İletişim

Telefon
02136917780
Adres
Qarchak, Qarchak Sanayi Sitesi, Kargar Bulvarı, Koushesh Bulvarı, Eshteghal 1 Sokağı, No. 229

Doğrulama ve Belgeler

Tedarikçi kodu129975

Tedarikçi Bilgisi

Konum
ورامین, Tahran

İlgili Tedarikçiler

Tolidi Geranol Kiah Khoah

ورامین، Tahran

Naylon granül (siyah ve kehribar) ve pp granül üretimi

Andisheh No

ورامین، Tahran

Çeşitli plastik, dekoratif, bahçe ve apartman saksıları ile drenajlı seraların üretimi

Momtaz Sanat Soroosh

ورامین، Tahran

Polietilen granül

Sanaye Lastik Honam Polymer Mehr

ورامین، Tahran

Çeşitli kompound ve kauçuk parçaların üretimi

Shamim Plast Ramted

Tahran، Tahran

İçecek, maden suyu, süt ürünleri, meyve suyu ve ilgili sektörlerde kullanılan PET şişe ve PET preform üretimi

Paya Plast Iranian

Tahran، Tahran

شرکت پایاپلاست ایرانیان به عنوان اولین و تنها تولید کننده ی داخلی قطعات دکوراتیو سقفی و دیوار پوش از جنس مواد کامپوزیت SMC(Sheet Molding Composite) با نام تجاری کامپوتایل ، مفتخر به تولید کالایی منحصربفرد، باکیفیت و جایگزینی مناسب جهت سایر پوشش های دیواری و سقفی مشابه بشمار می آید که فعالیت خود را در این زمینه از سال 1394 آغاز کرده و در حال حاضر تنها تولید کننده قطعات کامپوتایل مطابق با استانداردهای مسکن و شهر سازی مدرن می باشد.

Apsan Pars Polymer

Tahran، Tahran

Endüstriyel ve mühendislik plastikleri için tüm hammadde ithalatı ve satışı

Mh Plastik

Tahran، Tahran

Geniş naylon, shrink naylon, çeşitli ebatlarda naylon poşetler ve naylaks üretimi

Arman Novin Plastik Part

نصیرشهر، Tahran

Nylon üretimi

Pelimran

Tahran، Tahran

Otomotiv için plastik endüstriyel parçalar, elektrik ve elektronik için plastik endüstriyel parçalar, plastik ev eşyaları üretimi, plastik parçaların yüzey dekorasyonu ve kalıp yapımı, parça üretimi ve malzemeler konusunda danışmanlık

Goruh Tolidi Sanati Asmi

Tahran، Tahran

Tahran’daki Asmi Sanayi Üretim Grubu, mobilya ve sandalye, yatak, ambalaj, otomotiv ve askeri sanayiler için levha, rulo ve duble (kendinden yapışkanlı, sade ve filtreli) formda çeşitli sünger, köpük ve soğuk ile sıcak köpüklerin üreticisidir; ayrıca yumurta kasası formunda sünger de üretmektedir.

Parsia Plast Arn

Tahran، Tahran

Çeşitli PP, PE film, shrink naylon, geniş ve sera naylonu ile paketleme makineleri üreticisi

Frequently asked questions

What products does Tolidi Goni Yghmaii manufacture?

Tolidi Goni Yghmaii operates in the plastic-and-polymer sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Tolidi Goni Yghmaii have quality certifications?

Certification details for Tolidi Goni Yghmaii are being updated.

How can I contact Tolidi Goni Yghmaii?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 02136917780 directly.