IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Taha Plastik Khrem

بروجرد

تولید و عرضه انواع درپوش و سرپوش پلاستیکی

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Taha Plastik Khrem firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

تولید و عرضه انواع درپوش و سرپوش پلاستیکی

Doğrudan İletişim

Telefon
06642506367
Adres
استان لرستان، شهرستان بروجرد، بخش مرکزی، شهر بروجرد، محله دوراهی، خیابان آیت اله بروجردی، بزرگراه خرم آباد بروجرد، پلاک 0، طبقه همکف

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası14010835772

Tescil bilgileri

Genel müdür
محمد سیاوشی فرد
Tescilli sermaye
1,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
بروجرد, Luristan

Frequently asked questions

What products does Taha Plastik Khrem manufacture?

Taha Plastik Khrem operates in the industrial manufacturing sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Taha Plastik Khrem have quality certifications?

Certification details for Taha Plastik Khrem are being updated.

How can I contact Taha Plastik Khrem?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 06642506367 directly.