IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Sang Sabz Koh

TahranYapı Taşı

Mermer, traverten ve granit yapı taşları tedariki

  • İşletme Doğrulandı
Kategoriler

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Sang Sabz Koh firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Mermer, traverten ve granit yapı taşları tedariki

Doğrudan İletişim

Telefon
021441406301
Faks
02144115324
Adres
Hakim Batı Otoyolu sonu, Batı Tahran Taş Pazarı

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10610100631

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Tahran

Frequently asked questions

What products does Sang Sabz Koh manufacture?

Sang Sabz Koh operates in the building-stone sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Sang Sabz Koh have quality certifications?

Certification details for Sang Sabz Koh are being updated.

How can I contact Sang Sabz Koh?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 021441406301 directly.