IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Sanat Plast Abiar

KazvinPlastik ve Polimer

Naylon, tek kullanımlık masa örtüsü, su hortumu, polietilen torba ve PVC granül üretimi

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Sanat Plast Abiar firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Naylon, tek kullanımlık masa örtüsü, su hortumu, polietilen torba ve PVC granül üretimi

Doğrudan İletişim

Telefon
02833454040
Faks
2833454043
E-posta
abyarplast@gmail.com
Adres
Lia Sanayi Bölgesi, Ferdowsi Caddesi, Daire 4

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10862015555

Tescil bilgileri

Genel müdür
مهدی عبدیان
Tescilli sermaye
20,000,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Kazvin

İlgili Tedarikçiler

Sanaye Tolidi Abgon Polymer Tavan Alborz

Kazvin، Kazvin

Dikey ve yatay, kübik ve merdiven altı olmak üzere çeşitli polietilen tankların üretimi

Shayan Aatmad Ghazvin

Kazvin، Kazvin

Çeşitli plastik sepet ve paletlerin üreticisi

Bespar Sanat Plast Padideh

آبیک، Kazvin

Motor yağı ve gres, kimyasal gübreler, boya ve reçine ile kimyasal maddelerin ambalajlanması için 20 liters plastik kova üreticisi

Shayan Aatmad

Kazvin

Çeşitli plastik sepet ve plastik kasa ile plastik palet üreticisi

Sanaye Baste Bandi Va Chap Aoan Plast Albo

Kazvin

Şişirme ve enjeksiyon plastik parçaları ile endüstriyel baskı üretimi, tam otomatik UV, serigrafi ve tampo baskı; çeşitli plastik kapların üretimi ve baskısı; çeşitli polietilen şişelerin üretimi ve baskısı

Bal

تاکستان، Kazvin

Binek, otobüs, kamyon, endüstriyel ve tarımsal lastik tedarikçisi

Sanat Rookesh Tehran

آبیک، Kazvin

İtalyan malzemelerle lastik kaplamaları üreten firma

Shayan Aatmad Negin Deshetabi

بوئین زهرا، Kazvin

Çeşitli plastik paletlerin, kapalı tip, ızgaralı ve alt yük paletlerin, kasa ve paletlerin üretimi ve satışı

Tolidi Tekechin Plastik

قشلاق، Kazvin

Su çekçekleri, ipli paspaslar, fırça ve süpürge üretimi

Sanaye Fardan Arian

تاکستان، Kazvin

Preform üretimi

Tolidi Pakan Jambo

Tahran، Tahran

Çimento ve alçı fabrikaları için jumbo bag ve pallet bag, un, kepek ve toz torbaları, cage (kaplamalı sepet), venturi, elek kolu ve elek şortu, un fabrikaları için

Aria Goni Lemin

محمودآباد، Mazenderan

Polipropilen çuval üretimi

Kazvin bölgesindeki tedarikçiler

Msekn Karkenan Karkhanh Sneg Kobi Mmetaz

Kazvin، Kazvin

Fraordeh Hai Dir Gdaz Jm

Kazvin، Kazvin

تولید و عرضه جرم ها و مواد ویژه نسوز، خاک نسوز

Athadih Shrektehai Taaoni Rostaii Astan Ghzoin

Kazvin، Kazvin

واردات دام زنده ، فراورده های خام دامی ، نهاده های خوراک دام ،داروهای دامی و تجهیزات مرتبط و مورد نیاز حرفه ای اتحادیه ها و شرکتهای عضو و غیرعضو و اعضاء آنها و غیراعضاء و فروش به آنها توضیح اینکه

Khshekbar Airanian Rad

Kazvin، Kazvin

تولید و عرضه بسته بندی حبوبات ، غلات و برنج، بسته بندی خشکبار، انواع فرآورده حجیم شده بر پایه ذرت

Noaoran Asr

Kazvin، Kazvin

Noavaran Asar Şirketi, 1389 yılında kurulmuş ve inşaat projelerinin danışmanlık, tasarım ve uygulama alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. 1397 yılında genç ve deneyimli mühendisler ile uzmanları bir araya getirerek, tamamen yeni ve yaratıcı bir yaklaşımla, faaliyetlerine yeşil alan projeleri için danışmanlık, tasarım ve uygulama hizmetlerini de eklemiş ve bu doğrultuda farklı bir tarzda dış mekân mobilyası üretimine başlamıştır. Şirket, şu anda çeşitli disiplinlerden mimar ve mühendislerden oluşan bir ekiple faaliyetlerini dört ana başlık altında ve mimarlık ile iç mimarlık, peyzaj düzenlemesi ve roof garden, dış mekân mobilyası üretimi ve yapı malzemeleri satışı alanlarında sürdürmektedir.

Alominiom Karan Alberz

Elburz، Kazvin

تولید و عرضه ریخته گری دقیق آلومینیوم و آلیاژهای آن

Frequently asked questions

What products does Sanat Plast Abiar manufacture?

Sanat Plast Abiar operates in the plastic-and-polymer sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Sanat Plast Abiar have quality certifications?

Certification details for Sanat Plast Abiar are being updated.

How can I contact Sanat Plast Abiar?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 02833454040 directly.