IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Sabalan Mashin Antezari

KaracEndüstriyel Makine ve Ekipman

Endüstriyel makine imalatı

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Sabalan Mashin Antezari firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Endüstriyel makine imalatı

Doğrudan İletişim

Telefon
02634706955
Adres
Kamal Abad, Zafriye Caddesi, No. 50 ve 56

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10861735494

Tescil bilgileri

Genel müdür
نبی اله انتظاری

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Karac, Elburz

İlgili Tedarikçiler

Korh Sazan Sadra Tajhiz

Karac، Elburz

Isıl işlem hatlarının tasarımı ve üretimi, sıcak hava sirkülasyonlu endüstriyel fırınlar, laboratuvar fırınları, araştırma ve üniversite fırınları, çeşitli hacim aralıklarında farklı tuz banyosu cihazları, çeşitli alüminyum solüsyon fırını cihazları, tavlama ısıl işlem hatları, çeşitli tüp fırınlar, çeşitli vakum ve atmosfer kontrollü cihazlar, ısıl işlem hatları, metal sertleştirme.

Tarashkari Mashin Sazi Jelali

Karac، Elburz

Plastik makinelerin tamiri ve imalatı, torna işleri, naylex ve naylon makineleri satışı

Bazargani Aroin Tak

Karac، Elburz

Döküm ekipmanı tedariki, yağ üretim fırınlarının imalatı

Tolidi Sanati Toanger

Karac، Elburz

Polietilen kaynak makineleri ve bağlantı elemanları üreticisi

Ghalb Sazi Ashkan Part Afarin

Karac، Elburz

Karaj’daki Ashkan Part Afarin Kalıpçılık Şirketi, Ordibehesht 1388’de Mehran Ghaffari (seramik malzeme mühendisliği uzmanı) tarafından kurulmuş olup porselen, sofra takımı ve sıhhi tesisat ürünleri dâhil seramik sanayisi kalıplarının tasarımcısı ve üreticisidir; ana kalıp için altı aylık garanti sunmaktadır.

Tarashkari Va Ghateh Sazi Mehdi

Karac، Elburz

Dalgıç pompalar ve basınçlı çok kademeli pompalar ile elektrik motoru ve redüktör üzerine montaj için tek fazlı ve üç fazlı AC ve DC santrifüj pompaların tüm parçalarının imalatı, tarım ve endüstriyel parçaların imalatı, manyetik frenlerin imalatı

Tehran Arh

Karac، Elburz

Ahşap kesim için şerit testere bıçağı imalatı

Tekno Sanat Khodro

Karac، Elburz

Torna işleri, parça imalatı

Kargah Sanati Baradaran Aboyi

Karac، Elburz

Endüstriyel parçalar

Karkhaneh Mashin Sazi Farmani

Karac، Elburz

1 ila 6 liters, 10 ila 20 liters, 60 ila 110 liters arası blow ve injection makineleri imalatı; 2 ila 15 ila 30 noktalı tam otomatik her türlü parison kontrol sistemleri imalatı

Tofal Poosh

Karac، Elburz

Çeşitli endüstriyel kalıpların, zımba ve dişi takımların tasarımı ve imalatı, tüm pres işleri hizmetleri ve tüm kalıpçılık hizmetleri

Fanarsazi Ansari

Karac، Elburz

Çeşitli yayların imalatı

Elburz bölgesindeki tedarikçiler

Terashkedh

Karac، Elburz

Tarım makineleri üreticisi

Arsin Mashin Alborz

نظرآباد، Elburz

Endüstriyel ekipman tasarımı ve imalatı, endüstriyel makine tasarımı ve imalatı, çelik makineleri tasarımı ve imalatı, endüstriyel fırın tasarımı ve imalatı, ısıl işlem hatları tasarımı ve imalatı, endüstriyel parçaların tersine mühendisliği

Loazm Khangi Mh Poia

Karac، Elburz

تولید و عرضه بخاری برقی خانگی، انواع چرخ گوشت برقی خانگی، پنکه خانگی سقفی، انواع آبمیوه گیری برقی خانگی، انواع بخاری گازی خانگی، پنکه خانگی ایستاده (پایه دار)

Goruh Sanati Alborz Yataghan

شهریار، Elburz

Her türlü endüstriyel yatağın imalatı ve yenilenmesi ile her türlü krank milinin standardizasyonu

Khaor Pres

Karac، Elburz

تولید و عرضه تجهیزات و ماشین آلات سنگ شکنی مربوط به سیمان، پرس هیدرولیکی، پرس مکانیکی به جز پرس پیچی و آربور، تجهیزات ماشین های پرس، بازسازی انواع ماشین ابزار

Sfid Snat Sran Aoj

کمال شهر، Elburz

تهیه,تامین,تولید,خرید و فروش,توزیع و پخش,واردات و صادرات انواع چاپگرهای صنعتی,جت پرینتر و کلیه قطعات و تجهیزات,مواد اولیه و متریال مصرفی مرتبط. ارائه خدمات تعمیر و نگهداری انواع چاپگرهای صنعتی و دستگاههای مرتبط. ارائه خدمات پس از فروش در حوزه فعالیتهای شرکت. خدمات بازرگانی و بازاریابی مجاز(غیر هرمی,غیر شبکه). شرکت در نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی…

Frequently asked questions

What products does Sabalan Mashin Antezari manufacture?

Sabalan Mashin Antezari operates in the industrial-machinery-and-equipment sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Sabalan Mashin Antezari have quality certifications?

Certification details for Sabalan Mashin Antezari are being updated.

How can I contact Sabalan Mashin Antezari?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 02634706955 directly.