IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Rahian Plastik Smenan

Simnan

تولید و عرضه کیسه بدون بافت پلاستیکی یک لایه از پلی اتیلن

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Rahian Plastik Smenan firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

تولید و عرضه کیسه بدون بافت پلاستیکی یک لایه از پلی اتیلن

Doğrudan İletişim

Telefon
02314444429
Adres
استان سمنان ، شهر سمنان ، سمنان ناحیه صنعتی لاسجرد

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10480117120

Tescil bilgileri

Genel müdür
حسین ولی
Tescilli sermaye
450,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Simnan

Frequently asked questions

What products does Rahian Plastik Smenan manufacture?

Rahian Plastik Smenan operates in the industrial manufacturing sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Rahian Plastik Smenan have quality certifications?

Certification details for Rahian Plastik Smenan are being updated.

How can I contact Rahian Plastik Smenan?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 02314444429 directly.