IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Pakan Bazr Esfahan

İsfahanTarım Makineleri

Tohumlar; çeşitli tarımsal, yemlik, sebze ve kavun-karpuz tohumlarının yanı sıra süs çiçekleri, tıbbi bitkiler, ağaçlar, mera ve çöl bitkilerinin üretimi, işlenmesi ve dağıtımı; ülkenin önemli tıbbi bitkilerinin üretimi

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Pakan Bazr Esfahan firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Tohumlar; çeşitli tarımsal, yemlik, sebze ve kavun-karpuz tohumlarının yanı sıra süs çiçekleri, tıbbi bitkiler, ağaçlar, mera ve çöl bitkilerinin üretimi, işlenmesi ve dağıtımı; ülkenin önemli tıbbi bitkilerinin üretimi

Doğrudan İletişim

İlgili Kişi
سید مجتبی مدرس
Telefon
03133383840
Faks
31333838400
Adres
Samdiye üç yol, Kohan Dezh’e varmadan, 74. Sokak, No. 2 ve 3
www.pakanbazr.com

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10260372187

Tescil bilgileri

Genel müdür
سید مجتبی مدرس هاشمی

Tedarikçi Bilgisi

Konum
İsfahan

İlgili Tedarikçiler

Tolidi Rad Polymer

İsfahan، İsfahan

Damla sulama bantları üretimi

Goruh Sanati Meherdesht Sepahan

İsfahan، İsfahan

Tarım aletleri ve makinelerinin üretimi

Tolidi Delta Derip

İsfahan، İsfahan

Sulama boruları ve bağlantı parçaları üretimi

Pooya Plastik Zendeh Rod

İsfahan، İsfahan

Su iletimi ve tarım için ağır ve hafif polietilen boru üreticisi (damla ve yağmurlama); 16'dan 630'a kadar damla ve yağmurlama sulama için polietilen boru ve bağlantı parçaları üreticisi; damla ve yağmurlama için çeşitli kaynaklı ve dişli bağlantı parçaları üreticisi

Mojtama Sanaye Ghazaie Va Keshavarzi Zisti Gokren

İsfahan، İsfahan

Sağlıklı ve organik ürünlerin üretimi; eğitim, üretim ve araştırmanın çeşitli düzeylerinde iş birliği için uzmanların istihdamı; destek kapsamındaki üreticilerin yönlendirilmesi ve eğitimi; ürün üretimi için üreticilerle iş birliği ve sözleşme yapılması ve üretim aşamalarında onlara destek verilmesi; üretilen ürünlerin kontrolü; sağlıklı ve organik ürünleri tanıtmak amacıyla kültürel bilinçlendirme ve bilgilendirme faaliyetleri; çiftçiler için atölye çalışmaları ve eğitim kursları düzenlenmesi; genel halk için eğitim sınıfları düzenlenmesi; birkaç araştırma ve üretim çiftliğinin kurulması ve faaliyete geçirilmesi

Ab Va Baran Espadana

İsfahan، İsfahan

Sulama ekipmanları üretimi

Taavoni Mohandesi Pars Dasht Chehelsotoon

İsfahan، İsfahan

Modern konstrüksiyonların, portatif yapıların, çeşitli profillerin, standart sera parçaları ve ekipmanlarının üretimi ve montajı ile sera sektöründe yenilikçi hizmetler sunulması; portatif sera konstrüksiyonları, çeşitli kelepçeler, bağlantı elemanları ve profiller, sera konstrüksiyonları ile hareketli gölgeleme ve enerji depolama sistemleri, çeşitli sera ekipmanlarının üretimi ve temini, tüm sera projeleri için danışmanlık, tasarım, kurulum ve devreye alma

Gol Shimi Sepahan

İsfahan، İsfahan

Gol Shimi Sepahan Company, çeşitli tarım ilaçları ve gübreler üreten bir firmadır; merkez ofisi Tahran'da, fabrikası ise İsfahan'daki Razzi Büyük Sanayi Kasabası, Khorram Sanayi Bölgesi'nde yer almaktadır.

Tolidi Bazargani Lidab

İsfahan، İsfahan

Polietilen borular, damlatıcılı borular, sulama bandı ve yağmurlama boruları üreticisi; damla ve yağmurlama bağlantı parçaları, polietilen ve metal tedariki

Ziba Golpash

İsfahan، İsfahan

Makine üretimi

Tolid Va Tozia Nahadeh Haye Sabz Zendegi

İsfahan، İsfahan

Çeşitli kimyasal ve organik gübrelerin üretimi ve dağıtımı, Bioscience markası, İspanya ithalatı, organik maddeler bazlı Ornament, Avrupa ithalatı Nan Agri, ABD onaylı Çin ithalatı TBIO markası, Ürdün ithalatı PRESTIGE, amino asit, organik maddeler bazlı Türkiye ithalatı PLANTIPPLE GOLD markası, ithal APS pülverizatörleri ve APS ürünleri

Tolidi Baran Polymer

İsfahan، İsfahan

Damla ve yağmurlama sulama ekipmanları üretimi

İsfahan bölgesindeki tedarikçiler

Risnedgi Bafnedgi Anoshh Koir Kashan

کاشان، İsfahan

تولید و عرضه فرش ماشینی

Amirkebir Trilr Spahan

İsfahan، İsfahan

طراحی و تولید انواع تریلر، مخازن ذخیره و ثابت ، میکسر، بونکر، کمپرس ، تانکر سازی و طراحی و تولید قطعات خودرو ، طراحی و ساخت ونصب و تجهیزات و اسکلت فلزی و خرید و فروش و صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی و تهیه،تولید و توزیع انواع کالاها در بخش های مختلف تولیدی ، صنعتی،بازرگانی،اقتصادی…

Sana Karan Sepahan

ابریشم، İsfahan

Manufacturing marine equipment: various fenders, various frannal frames and accessories, various rubber couplings required for ships and vessels, manufacturing various bollards, chains, bolts and anchor bolts, manufacturing and casting various alloy bushings, manufacturing various clutch plates required for ships and vessels, manufacturing and balancing various propellers, manufacturing material handling equipment including roller, roller base and drum

Tjehiz Snaia Hidroliki Marof Flez

İsfahan، İsfahan

Tolidi Farasanat Sepahan

İsfahan، İsfahan

İsfahan'daki Farasanat Sepahan üretim şirketi, petrol, gaz, petrokimya, su, gıda ve otomotiv sanayileri için keçe, poliüretan, O-ring (7500'den fazla ölçü), diyafram ve kauçuk kaplinler dâhil olmak üzere endüstriyel kauçuk ve plastik parçalar üreticisidir.

Sanaye Bafandegi Yekta Almas Kashan

کاشان، İsfahan

Kashan’daki Yekta Almas Kashan Dokuma Sanayii (Hiva Carpet markası), geleneksel İran tasarımlarını modern üretim yöntemleriyle birleştiren, yüksek kaliteli İran yapımı 700 şane makine halısı üreticisidir.

Frequently asked questions

What products does Pakan Bazr Esfahan manufacture?

Pakan Bazr Esfahan operates in the agricultural-machinery sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Pakan Bazr Esfahan have quality certifications?

Certification details for Pakan Bazr Esfahan are being updated.

How can I contact Pakan Bazr Esfahan?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 03133383840 directly.