IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Mohandesi Tahghigh Va Tousee Artebatat Samim Raianh

TahranGüvenlik ve Koruma

Plaka okuyucu, IPTV sistemleri ve medya izleme; yayın ekipmanları (gelişmiş ses ve görüntü) tasarımcısı ve üreticisi

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Mohandesi Tahghigh Va Tousee Artebatat Samim Raianh firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Plaka okuyucu, IPTV sistemleri ve medya izleme; yayın ekipmanları (gelişmiş ses ve görüntü) tasarımcısı ve üreticisi

Doğrudan İletişim

Telefon
02188315027
Faks
88321065
E-posta
enron021@gmail.com
Adres
استان تهران، شهرستان تهران، بخش مرکزی، شهر تهران، محله قائم مقام-سنایی، خیابان مشاهیر، خیابان غفاری، پلاک 26، طبقه همکف
www.samimrayaneh.com

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10102037746

Tescil bilgileri

Genel müdür
محمدرضا علوی منش
Tescilli sermaye
50,000,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Tahran

İlgili Tedarikçiler

Imen Pazhoohan

Tahran، Tahran

Güvenlik malzemeleri, yangın söndürme ve kurtarma ekipmanları ile endüstriyel hijyen ürünlerinin ithalatı ve dağıtımı

Forooshgah Sanaye Chob Va Felez Omid

Tahran، Tahran

Gelişmiş raf sistemlerinin satışı (açılır)

Sanaye Imen Pishgaman Hefazat

Tahran، Tahran

CCTV kamera sistemlerinin tasarımı ve kurulumu, kablosuz CCTV ağı, görüntü aktarım sistemi, bilgisayar ve telekomünikasyon ağları, yangın alarm sistemi, otomatik yangın söndürme, geçiş bildirimi, kalite kontrol, otel bilgisayarlı güvenlik kilitleri

Imen Abzar Valiasr

Tahran، Tahran

Güvenlik ekipmanlarının üretimi ve satışı

Sakhtar Energy Zharf

Tahran، Tahran

Güvenlik, yangın koruma ve yangın söndürme sistemlerinin tasarımı, imalatı, montajı ve devreye alınması, danışmanlık, düzenli eğitim sınıflarının düzenlenmesi, çeşitli güvenlik ve emniyet sistemlerinin tasarımı, tedariki ve uygulanması

Goruh Sanati Iran Shadoi

Tahran، Tahran

Tahran’daki Iran Shadvi Industrial Group, çeşitli otomatik kapıların danışmanı, tasarımcısı ve üreticisidir; bunlar arasında AL46 model seksiyonel kapılar, GFA drive’lar ve endüstriyel ve ticari uygulamalar için Rollgitter kapılar yer almaktadır.

Tavan Sanat Energy

Tahran، Tahran

İletişim ve telekomünikasyon ekipmanları için mühendislik ürünleri ve danışmanlık hizmeti sunumu

Nortaban Shimi Shomal

Tahran، Tahran

Nourtab güvenlik ve acil durum tabelaları üreticisi

Aimni Atash Khamosh Pars

Tahran، Tahran

Her türlü yangın söndürücü tüpün dolumu ve satışı; itfaiye araçlarının donatımı ve onarımı; ekspertiz ve eğitim; otomatik ve manuel yangın alarmı ile yangın söndürme sistemlerinin tasarımı ve uygulamasının denetlenmesi; tam otomatik ve pnömatik dolum makinelerinin imalatı, montajı ve devreye alınması

Rh Aord Tejarat Asia

Tahran، Tahran

Güvenlik sistemleri için danışmanlık, tasarım ve uygulama; yazılım üretimi; internet mağazalarının kurulumu; SMS ekipmanları; SMS panellerinin kurulumu ve satışı; sms3000 numaralarının tahsisi

Daia Electronic Sanat Shomal

Tahran، Tahran

CCTV ve güvenlik sistemleri

Moasseseh Nazm Avaran Sepehr

Tahran، Tahran

Tüm koruma ve güvenlik hizmetlerinin yürütülmesi; güvenlik ve koruma planlarının sunulması, mahallelerin, konut, ticari ve endüstriyel sitelerin, sağlık merkezlerinin, idari tesislerin, finans ve kredi kuruluşlarının, bankaların, eğlence ve eğitim alanlarının, parkların, otellerin, tarihi yapıların, inşaat projelerinin ve... korunması ve gözetimi

Frequently asked questions

What products does Mohandesi Tahghigh Va Tousee Artebatat Samim Raianh manufacture?

Mohandesi Tahghigh Va Tousee Artebatat Samim Raianh operates in the security-protection sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Mohandesi Tahghigh Va Tousee Artebatat Samim Raianh have quality certifications?

Certification details for Mohandesi Tahghigh Va Tousee Artebatat Samim Raianh are being updated.

How can I contact Mohandesi Tahghigh Va Tousee Artebatat Samim Raianh?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 02188315027 directly.