IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Mkanizasion Kshaorzi Zraat Snat Dizj

خوی

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Mkanizasion Kshaorzi Zraat Snat Dizj firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Doğrudan İletişim

Adres
شهرستان خوی بلوار 15 خرداد نرسیده به فلکه مادر پلاک 19

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası14003551062

Tescil bilgileri

Genel müdür
احمد حاج شاه ولدی
Tescilli sermaye
10,500,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
خوی, Batı Azerbaycan

Batı Azerbaycan bölgesindeki tedarikçiler

Forooshgah Lavazem Ydki Baradaran Poor Abdalh

بوکان، Batı Azerbaycan

İranlı ve yabancı tanınmış markalarla tüm motosiklet yedek parçaları ve aksesuarlarının dağıtımı; şu şirketlerin temsilcisi: Dragon, Techno, Daqat Industrial Group, Kukma, Standard, Lion, Tizpar Talaei, Mihan Yadak Garmsar, Sabalan Asl, Rapido; fabrikalar ve şirketlerin stok fazlasından yedek parça ve motosiklet alıcısı

Sadegh Zadh

سیه چشمه، Batı Azerbaycan

Tarım aletleri ve endüstriyel makinelerin bayiliği ve satışı

Forooshgah Namt Zadh

چایپاره، Batı Azerbaycan

Bina sıhhi tesisat ekipmanlarının, sıhhi bataryaların, KWC ve Behrezan Sanat bayiliğinin, seramik ve fayansın ve ... dağıtımı ve satışı

Sakhtemani Zrin Tagh

میاندواب، Batı Azerbaycan

Sakht Bteni Bzergerah

Urmiye، Batı Azerbaycan

طراحی و اجرای سیستم های تکنولوژی و اطلاع رسانی و کنترل هوشمند جاده ای (ای - تی - اس) تولید، خرید و فروش قطعات پیش ساخته بتنی، مشاوره طراحی و محاسبات فنی و اقتصادی معادن و صنایع وابسته به آن، خرد کردن، شستشو و دانه بندی، تغلیظ و ذوب هرگونه تغییرات شیمیایی روی مواد معدنی، تهیه تولید و توزیع پودرهای مواد معدنی و برش سنگ های تزئینی و ایجاد کارخانجات مربوطه…

Chi Cheset Tak Ai Ta

Urmiye، Batı Azerbaycan

Çeşitli şekerleme ve bisküvi üreticisi

Frequently asked questions

What products does Mkanizasion Kshaorzi Zraat Snat Dizj manufacture?

Mkanizasion Kshaorzi Zraat Snat Dizj operates in the industrial manufacturing sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Mkanizasion Kshaorzi Zraat Snat Dizj have quality certifications?

Certification details for Mkanizasion Kshaorzi Zraat Snat Dizj are being updated.

How can I contact Mkanizasion Kshaorzi Zraat Snat Dizj?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto.