IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Mashin Sazi Zregrian

Tahran

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Mashin Sazi Zregrian firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Doğrudan İletişim

Adres
استان تهران شهرستان تهران بخش مرکزی شهر تهران دروس خیابان فواد کوچه قو پلاک 10 طبقه دوم

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10102757676

Tescil bilgileri

Genel müdür
پاتریشیا بغد سای مکردون

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Tahran

Tahran bölgesindeki tedarikçiler

Anjoman Naft Iran

Tahran، Tehran

Patlamaya dayanıklı sertifikaların ve petrol endüstrisindeki entegre güvenlik seviyesinin düzenli biçimde verilmesini sağlamak için bir uygunluk değerlendirme sisteminin kurulması ve İran Petrol Derneği temsilcilerinin Petrol Bakanlığı uyuşmazlık çözüm kurulları toplantılarına katılımı

Sanaye Chobi Mihan Dezh

Tahran، Tahran

Ahşap, MDF ve suya dayanıklı kapı üretimi

Aroin Sanat Bespar

شهر جدید پرند، Tahran

Kauçuk, plastik, otomotiv, taşımacılık, inşaat, petrol ve gaz, petrokimya ve kablo sanayileri; granül ve PVC üretimi; kauçuk bileşikleri ve kompozitlerin üretimi (SBR, NR, NBR, EPDM); kauçuk ekstrüzyon, plastik ekstrüzyon ve enjeksiyon süreçleriyle formülasyon tasarımı; her türlü otomotiv sızdırmazlık fitili, yapı fitili, güneşlik ve ...

Vista Tdebir Atih

Tahran، Tahran

خرید،فروش، صادرات ، واردات، پخش و توزیع انواع مواد غذایی و شوینده ، شرکت در مناقصات و مزایدات ونمایشگاهها ، اخذ وام از کلیه بانک ها، اعطای نمایندگی فروش و.....احداث فروشگاههای زنجیره ای ، فروش اینترنتی، طرح ومشاوره خدمات: بازرگانی وواردات مواد اولیه وماشین آلات، مشارکت و سرمایه گذاری در شرکت های داخلی و خارجی ، ایجاد موسسه آموزشی و تربیت نیروی انسانی در ارتباط با موضوع شرکت…

Atles Nor Khaormianh

Tahran، Tahran

تولید و عرضه اجاق گاز فردار، انواع اجاق گاز

Tolidi Mobin Plastik

Tahran

Tek kullanımlık kaplar ve tek porsiyonluk, iki porsiyonluk, iki gözlü ve ... köpük kaplar üreticisi; PET kaplar ve kâğıt kaplar, nylon ve nylex üreticisi; tek kullanımlık nylon ve kâğıt masa örtüleri dağıtıcısı; bitkisel ve alüminyum kaplar ile selüloz ürünleri dağıtıcısı; gıda ambalajı için çeşitli köpük tepsilerin dağıtıcısı; gıda ambalajı için çeşitli PET tepsilerin dağıtıcısı

Frequently asked questions

What products does Mashin Sazi Zregrian manufacture?

Mashin Sazi Zregrian operates in the industrial manufacturing sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Mashin Sazi Zregrian have quality certifications?

Certification details for Mashin Sazi Zregrian are being updated.

How can I contact Mashin Sazi Zregrian?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto.