IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Kshaorzi Shmarh Doist V Hfetad V Shsh

جیرفت

تولید و عرضه شستشو و دانه بندی شن و ماسه

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Kshaorzi Shmarh Doist V Hfetad V Shsh firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

تولید و عرضه شستشو و دانه بندی شن و ماسه

Doğrudan İletişim

Cep telefonu
09137410814
Adres
واحد ثبتی مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری جیرفت به آدرس استان کرمان، شهرستان جیرفت، بخش مرکزی، شهر جیرفت، شهرک شهید بهشتی، خیابان خیبر، کوچه خیبر2، پلاک 0، طبقه همکف

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10630121752

Tescil bilgileri

Genel müdür
روح اله فرزان

Tedarikçi Bilgisi

Konum
جیرفت, Kirman

Frequently asked questions

What products does Kshaorzi Shmarh Doist V Hfetad V Shsh manufacture?

Kshaorzi Shmarh Doist V Hfetad V Shsh operates in the industrial manufacturing sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Kshaorzi Shmarh Doist V Hfetad V Shsh have quality certifications?

Certification details for Kshaorzi Shmarh Doist V Hfetad V Shsh are being updated.

How can I contact Kshaorzi Shmarh Doist V Hfetad V Shsh?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto.