IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Khaor Simregh Pars

ریPlastik ve Polimer

Tüm endüstriyel ve ev tipi parçalar ile canlı tavuk taşıma ve kesim, ayrıca tarım sanayileri için kullanılanlar gibi çeşitli plastik sepetler

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Khaor Simregh Pars firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Tüm endüstriyel ve ev tipi parçalar ile canlı tavuk taşıma ve kesim, ayrıca tarım sanayileri için kullanılanlar gibi çeşitli plastik sepetler

Doğrudan İletişim

Telefon
02155225635
Faks
55225635
E-posta
khavarsimorgh@yahoo.com
Adres
استان تهران شهرستان ری بخش کهریزک دهستان کهریزک روستا شهرسنگ (شهرسنگ ) خیابان اصلی شهرسنگ خیابان سوم گل مریم پلاک 20 ساختمان (پلاستیک صداقت ) طبقه همکف
www.khavarsimorgh.com

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10103123930

Tescil bilgileri

Genel müdür
یعقوب نمکی
Tescilli sermaye
2,700,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
ری, Tahran

İlgili Tedarikçiler

Aidin Plastik Arin

ری، Tahran

Biyobozunur polietilen levha ve plaka, çeşitli geniş ağızlı plastik kaplar, darbe dayanımlı polistirenden levha ve plaka, polipropilenden sıradan delikli levha ve plaka, polyesterdən sıradan levha ve plaka, sıradan polistirenden levha ve plaka, polietilen kaplar, polistiren kaplar

Golchin Shadi

ری، Tahran

Rey’deki Golchin Shadi üretim şirketi, 1368 yılından beri Tahran’da çocuklar için plastik oyuncak üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Şirketin ürünleri arasında Volvo araçları (itfaiye, ambulans, tanker, damperli kamyon) ve Golchin Lego setleri yer almaktadır.

Pishro Plastik

ری، Tahran

Film ve tek katmanlı ile çok katmanlı ambalaj torbaları, shrink, endüstriyel torbalar, naylex ve naylon şeklinde plastik ürünler; baskılı ve baskısız, çeşitli renk ve boyutlarda

Tap Rad Alberz

ری، Tahran

Polietilenden oluklu boru, polipropilenden oluklu boru, plastik yapı sıhhi tesisat malzemeleri

Aria Master Bech

ری، Tahran

Çeşitli masterbatch ve polimer malzemelerin üretimi

Pars Goldis Borna

ری، Tahran

تاير باياس موتورسيکلت, تاير باياس ميني بوس و وانتي, تيوب دوچرخه, الياف استيپل پلي استر, تيوب موتورسيکلت, تيوب فرقون, تاير اسکوتر

Kargah Tolidi Parnian Polymer

ری، Tahran

Kristal granül (gpps 1540) üreticisi

Magham Plastik

ری، Tahran

Çeşitli preformlar, PET kaplar ve çeşitli kapakların üretimi

Patira

ری، Tahran

Çeşitli preformlar, polietilenden şişeler, çeşitli kapaklar ve kauçuk tıpalar

Tolidi Araz Dokht

ری، Tahran

Çeşitli jumbo bag üretimi ve dağıtımı.

Ahoaz Plastik

ری، Tahran

فيلم يک لايه عريض کشاورزي از پلي اتيلن, کيسه بدون بافت پلاستيکي يک لايه از پلي اتيلن

Yashil Sanat Bespar

ری، Tahran

Su, yağ ve benzinle ilgili çeşitli kullanımlar için hassas kauçuk parçalar

Frequently asked questions

What products does Khaor Simregh Pars manufacture?

Khaor Simregh Pars operates in the plastic-and-polymer sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Khaor Simregh Pars have quality certifications?

Certification details for Khaor Simregh Pars are being updated.

How can I contact Khaor Simregh Pars?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 02155225635 directly.