IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Khadamat Fanni Peheloani

بجنوردBeyaz Eşya

Tiva Industrial Production Group satış sonrası hizmetleri

  • İşletme Doğrulandı
Kategoriler

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Khadamat Fanni Peheloani firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Tiva Industrial Production Group satış sonrası hizmetleri

Doğrudan İletişim

Telefon
05832225951
Adres
Sarkhoşi Kavşağı, Bank Saderat'ın yanında, Şehid Saberian Sokağı, No. 18

Doğrulama ve Belgeler

Tedarikçi kodu124900

Tedarikçi Bilgisi

Konum
بجنورد, Kuzey Horasan

İlgili Tedarikçiler

Tolidi Artiston Sanat

بجنورد، Kuzey Horasan

"+err +" " ).insertAfter( $(this)); } //if (!didScroll){ // scrollit($(this)) // didScroll = true // } $(this).keyup(function() { lengh = parseInt($(this).attr('lengh')) if ($(this).val().length >= lengh ){ inputName2 = $(this).attr('name') $($(this)).closest('#form-group').removeClass('has-error is-focused').addClass('has-success'); $($(this)).closest('#div-text-box').removeClass('has-error is-focused').addClass('has-success'); $("#err" + inputName2).remove() } }) } } }); return error } function checkFrm(vals , length){ } function checkit(){ } function clearDatqa(){ $("#user_name").val('') $("#pass").val('') $("#errMessage").fadeOut('slow') $("#erruser_name").remove() $("#errpass").remove() } is_saveing_db=false; function updateCnt(pid,updown){ zaribtedad = parseFloat($("#crn"+pid).attr('zaribtedad')) if (zaribtedad==0)zaribtedad=1 if (is_saveing_db)return ; crnCount = parseFloat($("#crn"+pid).val()) tedade_omde = parseFloat($("#rowPrice" +pid ).attr("tedade_omde")) priceOmde = parseFloat($("#rowPrice" +pid ).attr("priceOmde")) minAmount = parseFloat($(".product_this_" +pid ).attr("min_buy_acmount")) if (updown =='up'){ num_mojud_of_product =parseFloat($("#rowPrice" +pid ).attr("num_mojud")) if (isNaN(num_mojud_of_product)){ //NotFound=>in ShCart num_mojud_of_product =parseFloat($("#cartRow" +pid ).attr("num_mojud")) } if (crnCount + zaribtedad >num_mojud_of_product ){ alert("تعداد موجودی این کالا " +num_mojud_of_product +" عدد می باشد") return ; } $("#crn"+pid).val(crnCount + zaribtedad) }else{ if (crnCount >zaribtedad) $("#crn"+pid).val(crnCount - zaribtedad) if ((crnCount - zaribtedad) 0){// alert("حداقل تعداد خرید از این محصول " +minAmount +" عدد می باشد") return ; } if ((crnCount - zaribtedad) tedade_omde && tedade_omde > 0 ){ //قیمت عمده فروشی باید حساب بشه rowPrice =parseFloat(priceOmde) }else{ } updateShopingCount(pid,crnCount) if (updateCountok=='false'){ return ; } if(document.getElementById("dcountPidd"+pid) !== null) { $("#dcountPidd"+pid).html( parseAr

Khadamat Fanni Bereghai

Kum، Kum

Tiva Endüstriyel Üretim Grubu satış sonrası hizmetleri, kalem bazında

Amn Sanat

Tahran، Tahran

Tahran’daki Aman Sanat, İran’da ısıtıcı elemanlı no-frost evaporatörlerin en büyük üreticisidir ve ev aletleri sektörü için spiral kondenser, çift kapiler emiş hattı, akümülatör, termofüze ve termal şalter gibi parçalar üretmektedir.

Semaor Sazi Shayesteh Tabriz

Tebriz، Doğu Azerbaycan

Çeşitli semaverlerin tasarımı ve üretimi

Atminan Kalahai Pardis Golestan

رامیان، Gülistan

Granit kaplamalı yapışmaz mutfak gereçleri üretimi

Tolidi Kalosh

Tahran، Tahran

Teflon mutfak gereçleri üreticisi

Goruh Norsha

İsfahan، İsfahan

Çeşitli endüstriyel ve ev tipi doğrayıcıların üretimi; ev aletleri dağıtımı.

Kargah Zoob Va Nordalom Form

Tahran، Tahran

Teflon kap üreticileri için alüminyum tozları üreticisi

Sanaye Tolidi Alborz

شهریار، Tahran

Evaporatif soğutucular için plastik parçalar

Pilot Gaz

Tahran، Tahran

Ev aletlerinin tasarımı ve üretimi

Patilan Sanat

Tahran، Tahran

Hard Anna Dyes pişirme kapları

Goruh Sanati Mansoor

Tahran، Tahran

Watson markasıyla elektrikli ve mutfak ev aletleri, porselen ve cam ürünler

Kuzey Horasan bölgesindeki tedarikçiler

Nikroz

اسفراین، Kuzey Horasan

Virtual Sky

Khdemat Shghaigh Asferain

اسفراین، Kuzey Horasan

تولید و عرضه لوازم و اشیاء پلاستیکی خانگی و آشپزخانه

Khorak Dam V Tior Bh Danh Glestan

بجنورد، Kuzey Horasan

Pdidh Shimi Bjenord

بجنورد، Kuzey Horasan

صادرات وواردات محصولات مرتبط بافعالیت شرکت،تولیدانواع شوینده ونرم کننده،انوع ضدعفونی کننده ،انواع محصولات آرایشی وبهداشتی،آب ژاول، محصولات شیمیایی ودارویی، انواع روغنها وروان کننده مورداستفاده دروسایل نقلیه، انواع ضدیخ وضدجوش خودرو ،پلی فرم وانوع محصولات و قطعات پلاستیکی وپلیمری تزریقی وبادی, انواع کیسه های پلی پروپیلن،کیسه سیمان وجامبو، واردات ماشین آلات وقطعات یدکی خط تولیدومواداولیه خطوط تولید…

Sandogh Hemayat Az Tousee Manabe Tabiie Khorasan Shem

بجنورد، Kuzey Horasan

Hissedarlarından mali ve kredi desteği almak ve sağlamak, Kuzey Horasan Eyaleti doğal kaynaklarının üretimine yatırım yapmak isteyen hissedarlara; hükümetten, bankalardan ve diğer yerli ve yabancı şirket ve kurumlardan mali ve kredi yardımları ile her türlü kolaylığı temin etmek; hükümetin fonun tasarrufuna bıraktığı yönetilen fonların, teknik ve kredi yardımlarının, karşılıksız hibelerin ve sübvansiyonların dağıtımında aracılık yapmak; hükümetten, yerli ve yabancı bankalardan ve diğer şirket ve kurumlardan mali ve kredi desteği ile her türlü döviz ve riyal kolaylığını almak. Kuzey Horasan Eyaleti doğal kaynakları üretim sektöründeki hissedar üreticileri kriz durumlarında desteklemek; hükümetten ve yerli-yabancı kurumlardan her türlü karşılıksız hibe ve bağışı جذب etmek; Ticaret Kanunu uyarınca sermayeyi artırmak amacıyla Kuzey Horasan Eyaleti doğal kaynakları üreticilerinden sürekli finansal kaynak sağlamak; yerli ve yabancı kaynaklardan girdilerin temini ve dağıtımı için likidite sağlamak ve Kuzey Horasan Eyaleti doğal kaynak ürünlerini hedef pazarlarda sunmak üzere pazarlama faaliyetleri yürütmek. Nihai ürünler için doğrudan satış pazarları oluşturmak, fiyat istikrarı sağlamak ve piyasayı düzenlemek amacıyla likidite temin etmek; doğal kaynaklarla ilgili eğitim, tanıtım ve araştırma projelerinin hazırlanması ve uygulanmasına katılmak; Kuzey Horasan Eyaleti doğal kaynaklarının gelişimini desteklemek amacıyla şirketler, kuruluşlar, kamu ve özel olmayan kurumlar ile yerli ve yabancı bankalarla iş birliği yapmak; katılım tahvilleri ihraç etmek; Tarımsal Ürünler Sigortası Kanunu çerçevesinde bir sigortacı kuruluş olarak sigorta hizmetleri sunmak; işleme ve tamamlayıcı sanayilerin gelişimine yardımcı olmak ve gerekli destekleri sağlamak; ayrıca Kuzey Horasan Eyaleti doğal kaynakları sektöründe yatırım gelişimini desteklemeyle ilgili diğer izin verilen işlem ve faaliyetleri yürütmek.

Nmek Yd Dar Aladagh Bjenord

بجنورد، Kuzey Horasan

تولید و عرضه بسته بندی نمک

Frequently asked questions

What products does Khadamat Fanni Peheloani manufacture?

Khadamat Fanni Peheloani operates in the home-appliances sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Khadamat Fanni Peheloani have quality certifications?

Certification details for Khadamat Fanni Peheloani are being updated.

How can I contact Khadamat Fanni Peheloani?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 05832225951 directly.