IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Kesht Va Sanat Nakhl Sabz Hor

پاکدشتTekstil ve Kumaş

Hurma paketleme

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Kesht Va Sanat Nakhl Sabz Hor firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Hurma paketleme

Doğrudan İletişim

Telefon
02126600749
Adres
استان تهران، شهرستان پاکدشت، بخش شریف آباد، دهستان شریف آباد، آبادی شهرک صنعتی خوارزمی، شهرک صنعتی خوارزمی فاز 2، بلوار بهارستان، خیابان مگنولیا، پلاک 0، طبقه همکف

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası14007681687

Tescil bilgileri

Genel müdür
مائده دانش طلب
Tescilli sermaye
180,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
پاکدشت, Tahran

İlgili Tedarikçiler

Laii Asl

پاکدشت، Tahran

Ayakkabı bileşenleri, ayakkabı bileşenleri

Poish Bh Afrin

پاکدشت، Tahran

Polietilen kaplar, plastik giyim ve ilgili aksesuarlar, polipropilen kaplar, çeşitli geniş ağızlı plastik kaplar, çeşitli dolaplar, kitaplıklar, raflar ve dosyalar, çeşitli sandalyeler

Nailon Afrinan Niko

پاکدشت، Tahran

Sıradan polipropilen film, polietilenden tek katlı plastik torba, polietilenden sıradan tek katlı film, hazır kılıflar hariç kaplama için naylon, sıradan polipropilen film

Ofogh Plast Yekta

پاکدشت، Tahran

Çeşitli çok katmanlı plastik filmler, çeşitli tek katmanlı plastik dokusuz çantalar, çeşitli plastik kaplar, polietilenden bağlantı parçaları

Tn Azin Shahab

پاکدشت، Tahran

Resmi giyim

Zeredanh Noor

پاکدشت، Tahran

Dokulu soya proteini (TVP)

Maiartolid

پاکدشت، Tahran

p.v.c granül, çeşitli spor ayakkabılar, asker botları, çeşitli terlikler

Zarrin Baft Alborz

پاکدشت، Tahran

40 yılı aşkın deneyime sahip Zarin Baft Alborz Tekstil Fabrikası, sineklik tülü, sineklik şifonu ve gelinlik tülü dahil olmak üzere çeşitli file kumaşların önde gelen üreticisidir ve ürünlerini yerli üreticilere ve uluslararası ihracatçılara sunmaktadır.

Baft Gipor Sahand

پاکدشت، Tahran

Gipür kumaş, kumaş üzerine nakış, broderie nakışı

Goruh Tolidi Afra

Tahran، Tahran

EVA tabanlık ve EVA dış taban, dokuma astar ve spor kanvas saya üreticisi; tüm laminasyon hizmetleri (termal, foreign adhesive, hot melt)

Johr Iran

Tahran، Tahran

Tekstil kimyasalları ithalatı

Zarrin Polymer

Tahran، Tahran

Nonwoven kumaş Nonwoven kumaş, kompozit eriyik yöntemiyle web oluşturma, spunbond ve meltblown, termal bağlama ile

Frequently asked questions

What products does Kesht Va Sanat Nakhl Sabz Hor manufacture?

Kesht Va Sanat Nakhl Sabz Hor operates in the textile sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Kesht Va Sanat Nakhl Sabz Hor have quality certifications?

Certification details for Kesht Va Sanat Nakhl Sabz Hor are being updated.

How can I contact Kesht Va Sanat Nakhl Sabz Hor?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 02126600749 directly.