IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Kargah Tolid Adoat Keshavarzi Faraji

ملایرTarım Makineleri

Tarım ekipmanları üreticisi ve satıcısı; traktör arkasına takılan üç tekerlekli ve dört tekerlekli modellerde çeşitli buğday biçerdöverleri ve yonca biçerdöverleri üretir

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Kargah Tolid Adoat Keshavarzi Faraji firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Tarım ekipmanları üreticisi ve satıcısı; traktör arkasına takılan üç tekerlekli ve dört tekerlekli modellerde çeşitli buğday biçerdöverleri ve yonca biçerdöverleri üretir

Doğrudan İletişim

Telefon
08132293632
Faks
8132220901
Adres
Taavon Meydanı, Sepah Bankası karşısı

Doğrulama ve Belgeler

Tedarikçi kodu114945

Tedarikçi Bilgisi

Konum
ملایر, Hemedan

İlgili Tedarikçiler

Gol Gogred Talaie Malayer

ملایر، Hemedan

Alkali toprakların ıslahı için kükürt satışı; tarımsal kükürt gübresi satışı; gaz veya petrol kaynaklı parça kükürt tedarikçisi; toz kükürt gübresi üreticisi; mikronize kükürt gübresi üreticisi; mineral kükürt gübresi tedarikçisi; tarımsal toz kükürt gübresi; tarımda toprak pH'ını düzeltmek için toz kükürt gübresi

Tolid Adoat Keshavarzi Sherefali

ملایر، Hemedan

Tarım aletleri üretimi

Khadamat Moshavereh Ai Yaghot Sabz Alond

Hemedan، Hemedan

Çeşitli tarım alanlarında danışmanlık ve hizmet sunumu, bahçe ve sera kurulumu, tarla ve bahçe ürünleri üretimi, ekim, bakım ve hasatın çeşitli aşamalarında danışmanlık, üretim çiftliklerinin denetimi, çeşitli tarımsal girdilerin sağlanması

Bazargani Shab Gharb

رزن، Hemedan

Tarla ve bahçelerde teknik gözetim ve bitki sağlığı danışmanlığı; damla ve yağmurlama sulama sistemleri konusunda danışmanlık; yağmurlama sulama sistemleri (klasik ve sabit) ve damla sulama için boru ve bağlantı elemanlarının eksiksiz temini; yerli ve ithal çeşitli mikro gübrelerin sunumu; insektisitler, herbisitler ve fungisitler dahil çeşitli tarımsal ilaçların sunumu

Mojtama Kesht Va Sanat Ahiaii

Hemedan، Hemedan

Tarım hizmetleri (patates tohumu ve yemeklik patates üretimi, yonca tozu, endüstriyel süt sığırcılığı ve balık yetiştiriciliği)

Sazman Jahad Keshavarzi Astan Hamedan

Hemedan، Hemedan

Tarım, hayvancılık ve kümes hayvancılığı, su ürünleri yetiştiriciliği ile tarla ve bahçe üretimi, mekanizasyon ve tarım makineleri

Sogsetr Mamahan

Hemedan، Hemedan

Sulama ve su temini ekipmanlarının üretimi ve satışı

Negin Kesht Bahar

Hemedan، Hemedan

Tarım ürünlerinin alım satımı, sera kurulumu, hidroponik yetiştiricilik, bitki zararlılarına karşı pestisit satışı, makro ve mikro takviyelerin satışı, çeşitli mikro besinlerin alım satımı, ithal ve yerli kaynaklı patates tohumu üretimi, tohumluk ve yenilebilir patates üretimi, bitki zararlılarına karşı pestisit alım satımı

Sanaye Tabdili Keshavarzi Shabnam Sahar Alond

جولان، Hemedan

Tarımsal teknik ve mühendislik hizmetleri

Perendeh Baran Pars

Hemedan، Hemedan

Modern sulama ekipmanlarının üretimi ve tedariki

Hegmatan Shimi Aria

Hemedan، Hemedan

Kalsiyum nitrat üretimi ve satışı

Hiat Gostar Hamedan

Hemedan، Hemedan

Polietilen boru üretimi

Frequently asked questions

What products does Kargah Tolid Adoat Keshavarzi Faraji manufacture?

Kargah Tolid Adoat Keshavarzi Faraji operates in the agricultural-machinery sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Kargah Tolid Adoat Keshavarzi Faraji have quality certifications?

Certification details for Kargah Tolid Adoat Keshavarzi Faraji are being updated.

How can I contact Kargah Tolid Adoat Keshavarzi Faraji?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 08132293632 directly.