IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Kabl Khodro Chnaran

سیداباد

تولید و عرضه سیم گاز خودرو، سیم کلاچ خودرو

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Kabl Khodro Chnaran firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

تولید و عرضه سیم گاز خودرو، سیم کلاچ خودرو

Doğrudan İletişim

Telefon
05146183888
Adres
استان خراسان رضوی، شهرستان چناران، بخش سیدآباد، شهر سیدآباد، محله، خیابان امام رضا، کوچه امام رضا 12، پلاک 9، طبقه همکف

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası14009293539

Tescil bilgileri

Genel müdür
محمود کهتری
Tescilli sermaye
1,000,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
سیداباد, Razavi Horasan

Frequently asked questions

What products does Kabl Khodro Chnaran manufacture?

Kabl Khodro Chnaran operates in the industrial manufacturing sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Kabl Khodro Chnaran have quality certifications?

Certification details for Kabl Khodro Chnaran are being updated.

How can I contact Kabl Khodro Chnaran?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 05146183888 directly.