IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Goruh Sanati Azadi

KumMotosiklet ve Bisiklet

Motosiklet gövde parçaları üreticisi

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Goruh Sanati Azadi firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Motosiklet gövde parçaları üreticisi

Doğrudan İletişim

Adres
استان قم، شهرستان قم، بخش مرکزی، آبادی شهرک صنعتی شکوهیه، شهرک صنعتی، جاده (قدیم قم وتهران)، کوچه (گچ سپیدار)، پلاک 84، طبقه همکف

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası14011672785

Tescil bilgileri

Genel müdür
زهرا رشادی
Tescilli sermaye
500,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Kum

İlgili Tedarikçiler

Arin Imen Siklet

Kum، Kum

Çeşitli tasarım ve renklerde standart motosiklet güvenlik kaskları üreticisi

Tolidi Tondar Felez

Kum، Kum

Motosiklet selelerinin üretimi ve satışı

Roghan Motor Taimaz

Kum، Kum

Çeşitli motor yağları 40 - 50 - 20w50 üreticisi; çeşitli metal kutuların üreticisi (1 literden 17 pounda kadar)

Goruh Tolidi Zinoa

Kum، Kum

Honda motosiklet selelerinin üretimi, motosiklet yan kapaklarının üretimi, motosiklet sinyallerinin üretimi, ön farların üretimi, ön çamurlukların temini ve dağıtımı, arka çamurlukların temini ve dağıtımı, egzozların temini ve dağıtımı

Sema Siklet Alborz

Kum، Kum

Motosiklet üreticisi

Goruh Tolidi Sanati Iran Padra Mahr

Kum، Kum

İran genelinde motosiklet aksesuarlarının tedariki, üretimi ve dağıtımı; tam otomatik ve CNC makinelerle, tanınmış İran ve yabancı markalar altında motor, otomobil, makine, endüstriyel ve form yayları ile Honda motosiklet yedek parçalarının üretimi ve dağıtımı; çeşitli motosiklet kılıflarının üretimi; motosiklet göbek burçlarının üretimi

Tolidi Aram Siklet Ma Do Nefer

Kum، Kum

Motosiklet üretimi

Maya Siklet Shargh

Kum، Kum

Zigma (Maya Seclet Shargh Şirketi) Tahran’da, Jog 125, Airx View 135, CG 150-125, Click 180 ve debriyaj kiti parçaları dâhil olmak üzere motosiklet ve otomobil parçaları tedarik eder; ayrıca teknik kılavuzlar, parça çizimleri, satış bayileri ve garantili satış sonrası hizmetler sunar.

Tarrahan Shetab Polymer Ghom

Kum، Kum

Farklı tasarım ve renklerde çeşitli motosiklet kaskları üreticisi

Pishgaman Tekno Lozhi Dibano

Kum، Kum

Endüstriyel, laboratuvar ve bisiklet ile motosiklet fabrikaları için üretim hattı makinelerinin üretimi ve imalatı

Tolidi Kimia Gostar Ara

Kum، Kum

Akıllı elektrikli motosiklet tasarımcısı ve üreticisi

Tolidi Sanati Kian Atlas Ghom

Kum، Kum

Çeşitli motosikletlerin üretimi

Frequently asked questions

What products does Goruh Sanati Azadi manufacture?

Goruh Sanati Azadi operates in the motorcycle-bicycle sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Goruh Sanati Azadi have quality certifications?

Certification details for Goruh Sanati Azadi are being updated.

How can I contact Goruh Sanati Azadi?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto.