IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Gaz Nor Dorod

دورود

تولید و عرضه بسته بندی انواع گاز و انواع سوخت مایع به شکل کپسول

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Gaz Nor Dorod firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

تولید و عرضه بسته بندی انواع گاز و انواع سوخت مایع به شکل کپسول

Doğrudan İletişim

Telefon
06643211370
Adres
دورود حشمت آباد روستا بنک آباد کوچه شرق آبادی جنب گاراژ خانجمالی

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası14003180279

Tescil bilgileri

Genel müdür
حسن درویشی
Tescilli sermaye
10,500,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
دورود, Luristan

Frequently asked questions

What products does Gaz Nor Dorod manufacture?

Gaz Nor Dorod operates in the industrial manufacturing sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Gaz Nor Dorod have quality certifications?

Certification details for Gaz Nor Dorod are being updated.

How can I contact Gaz Nor Dorod?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 06643211370 directly.