IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Fresh Mroarid Shiraz

Şiraz

تولید و عرضه فرش ماشینی

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Fresh Mroarid Shiraz firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

تولید و عرضه فرش ماشینی

Doğrudan İletişim

Cep telefonu
09171122042
Adres
استان فارس ، شهر شیراز ، میدان ابتکار ، ابتکار جنوبی ، سمت راست ، نبش کوچه205

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10530203765

Tescil bilgileri

Genel müdür
مریم حجازی دهاقانی
Tescilli sermaye
1,430,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Şiraz, Fars

Fars bölgesindeki tedarikçiler

Frequently asked questions

What products does Fresh Mroarid Shiraz manufacture?

Fresh Mroarid Shiraz operates in the industrial manufacturing sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Fresh Mroarid Shiraz have quality certifications?

Certification details for Fresh Mroarid Shiraz are being updated.

How can I contact Fresh Mroarid Shiraz?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto.