IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Forooshgah Sanat Novin Khodro

HemedanOtomotiv Yedek Parça

Oto tamir ekipmanları tedariki (diag, enjektör temizleyici, sensör simülatörleri vb.), diag kullanımı eğitimi ve ECU tamir kursları, şu şirketlerin temsilcisi: Mahad Sanat, Nik Pardazesh, Nili Kar, Behdar Sanat, Negar Khodroye Shomal, Tarahane Novin Madar

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Forooshgah Sanat Novin Khodro firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Oto tamir ekipmanları tedariki (diag, enjektör temizleyici, sensör simülatörleri vb.), diag kullanımı eğitimi ve ECU tamir kursları, şu şirketlerin temsilcisi: Mahad Sanat, Nik Pardazesh, Nili Kar, Behdar Sanat, Negar Khodroye Shomal, Tarahane Novin Madar

Doğrudan İletişim

Telefon
08134243959
Cep telefonu
09915336532
E-posta
info@sanatenovin.com
Adres
Ekbatan Caddesi sonu, sağ taraf, Malayer Terminali'ne varmadan, Sanat Novin Khodro
www.sanatenovin.com

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası14006534058

Tescil bilgileri

Genel müdür
فرهاد توده روستا
Tescilli sermaye
1,000,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Hemedan

İlgili Tedarikçiler

Limak Sanat Parsian

Hemedan، Hemedan

Endüstriyel yuvarlak çubuklar ve otomotiv çelik konstrüksiyonlarının üretimi

Hegmataneh Part Iranian

Hemedan، Hemedan

Otomotiv ön takım parçaları üretimi, yerli ve yabancı araçlar için çeşitli rot başları, hafif, yarı ağır, ağır ve tarım araçları için

Saidon Sanat Aria

Hemedan، Hemedan

Stepper motor üretimi

Tolidi Ghataat Jelobandi Neghoi

رزن، Hemedan

Otomobiller için kauçuk parçalar ve süspansiyon parçaları, endüstriyel kauçuk parçalar, tarımsal kauçuk parçalar ve O-rings üreticisi

Poia Khodro

نهاوند، Hemedan

Motosiklet çamurluğu, motosiklet fren balatası, düz dişli

Roial Lastik

رزن، Hemedan

Peugeot ve Pride ön takım parçaları üretimi

Goruh Sanati Arman Lastik

رزن، Hemedan

Otomotiv ön takım parçaları üretimi

Tolidi Saadat Yadak

رزن، Hemedan

Otomotiv parçaları üreticisi

Part Tis Gian

نهاوند، Hemedan

Araç elektrik besleme ve ateşleme sistemi parçaları üreticisi

Almas Yadak Gharb

رزن، Hemedan

Çeşitli araçlar için otomotiv ön takım ve süspansiyon sistemi parçaları üretimi; Peugeot 405, Samand, Pride, Pride, Peugeot 206, Tiba, L90, Peykan, Nissan ve ... için çeşitli ön takım ve süspansiyon sistemi parçaları üreticisi, Almas markasıyla, İran genelinde 32’den fazla aktif bayilik ile

Shirashian Sanat

Hemedan

Stepper motor

Tolidi Sanati Ghateh Sazan Razan

رزن، Hemedan

Her türlü end fitting, fren ve debriyaj hortumları, direksiyon hidrolikleri üretimi, her türlü araç direksiyon hidrolik hortumlarının üretimi (ülke içinde üretilen tüm araçlar için)

Frequently asked questions

What products does Forooshgah Sanat Novin Khodro manufacture?

Forooshgah Sanat Novin Khodro operates in the automotive-parts sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Forooshgah Sanat Novin Khodro have quality certifications?

Certification details for Forooshgah Sanat Novin Khodro are being updated.

How can I contact Forooshgah Sanat Novin Khodro?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 08134243959 directly.