IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Fni V Mhendesi Haoin Brej Airanian

شاهین شهر

تولید و عرضه طراحی و مونتاژ آسانسور

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Fni V Mhendesi Haoin Brej Airanian firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

تولید و عرضه طراحی و مونتاژ آسانسور

Doğrudan İletişim

Telefon
03145223909
Adres
استان اصفهان - شهرستان شاهین شهر و میمه - بخش مرکزی - شهر شاهین شهر-شهید بهشتی-کوچه فرعی 4 غربی- خیابان دکتر بهشتی-پلاک 124-مجتمع مهبد- طبقه همکف -واحد 2

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası14006649087

Tescil bilgileri

Genel müdür
سید برومند افضلی
Tescilli sermaye
1,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
شاهین شهر, İsfahan

İsfahan bölgesindeki tedarikçiler

Goruh Sang Ghedesi

İsfahan، İsfahan

İsfahan'daki Ghodsi Stone Group, mermer, oniks, traverten ve tronyx üreticisidir; taş işleme alanında beş on yılı aşkın deneyime sahiptir ve ürünlerini dünyanın beş kıtasına ihraç etmektedir.

Arad Polymer Samin

خمینی شهر، İsfahan

Doğal kauçuk SMR, RSSI-RSS3 ve FKM ile Fluorosilicone, Kalrez ve Viton gibi florlu sentetik kauçuklar, HNBR, XNBR ve NBR gibi nitril kauçuklar ile BR, CIIR, SBR, EPDM, Silicone, Aflas, Neoprene, CSM(Hypalon), AEM ve ACM gibi yaygın kullanılan kauçuklardan çeşitli parçaların üretimi. Çeşitli kauçuk contalar: O-ring, U-ring, V-ring, X-ring etc. O-Ring, U-Ring, X-Ring, encaphslate çeşitli packing, gasket, sızdırmazlık washer, U-packing, V-packing, Y-packing, Backup seal, End seal; çeşitli yağ keçeleri Oil seal, Lip seal, Duble oil seal, T-seal, V-seal … etc; çeşitli kauçuk tamponlar ve titreşim izolatörleri Dampener, Damper, Expantion, Coupling, Flexible; 1 ila 20 میلیمتر Rubber sheet boyutlarında çeşitli silikon, viton, nitril ve diğer kauçuk levhalar; su, gaz, petrol ve diğer çeşitli sıvı endüstrileri için çeşitli bağlantı elemanları ve contalar ve Rubber: Set, Gate, Butterfly Valve, Rubber Launcher sealing …. Etc; petrol ve gaz endüstrisine özel sondaj parçaları, türleri: Packer element, Rubber Sleeve, Lip seal, Pseal; çeşitli polimerik contaların (statik ve dinamik) ilk tasarımı, 0.1mm ile 2000mm boyutları arasında imalatı, montajı ve uygulaması; yurt dışında üretilen ve yaptırım kapsamındaki parçalar için tersine mühendislik ve yerlileştirme

Folad Asfehan Afroz

İsfahan، İsfahan

خرید و فروش انواع آهن اعم از میل گرد، آهن قراضه (ضایعات آهن)، تیر آهن و فولاد نبشی ناودانی میلگرد مفتول ورق شمس آهن ضایعات آهن آلات و انواع فلزات، استیل، آلومینیوم مس چدن روی به جز فلزات گران بها، شیرآلات پمپ لوازم برقی ابزارآلات چوب مصالح و لوازم ساختمانی، واردات هرگونه آهن ورق و فلزات آهن آلات و فولادهای آلیاژی و ورقات و فلزات رنگی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانی…

Dir Gdaz Afgh

مبارکه، İsfahan

Sdef Nmai Asfehan

شاهین شهر، İsfahan

تولید و عرضه سنگبری سنگ ماربلی یا غیر گرانیتی

Ab Baran Pasargad Naghsh Jahan

İsfahan، İsfahan

Polietilen ve polipropilen borular ile su tanklarının üretimi

Frequently asked questions

What products does Fni V Mhendesi Haoin Brej Airanian manufacture?

Fni V Mhendesi Haoin Brej Airanian operates in the industrial manufacturing sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Fni V Mhendesi Haoin Brej Airanian have quality certifications?

Certification details for Fni V Mhendesi Haoin Brej Airanian are being updated.

How can I contact Fni V Mhendesi Haoin Brej Airanian?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 03145223909 directly.