IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Bimr Sazan Pars

بندر عباس

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Bimr Sazan Pars firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası10800072779

Tescil bilgileri

Genel müdür
مسعود قائینی حصاروئیه

Tedarikçi Bilgisi

Konum
بندر عباس, Hürmüzgan

Hürmüzgan bölgesindeki tedarikçiler

Amran Ab V Khdemat Mnetgheh Azad Kish

کیش، Hürmüzgan

تولید و عرضه ساخت محصولات لاستیکی، انواع سیم و مفتول فولادی

Kshet Snat Khlij Nai Bned

بندر عباس، Hürmüzgan

Moasseseh Amin Nazm Bandar

بندر عباس، Hürmüzgan

Konut, ticari, endüstriyel, kamu, sağlık ve tarımsal komplekslerin; idari alanların; özel ve kamu depolarının; siloların; yolcu terminallerinin; inşaat projelerinin; meyve-sebze hallerinin; konferansların, zirvelerin, törenlerin, bilimsel, kültürel ve eğlence amaçlı toplantıların; akaryakıt istasyonlarının (benzin ve gaz pompaları); devlet ve devlet dışı bankaların şubeleri, finans ve kredi kuruluşları, faizsiz borç sandıkları ve özel sektörle ilgili menkul kıymet ve nakit taşımalarının refakati; ayrıca belgeler ve kıymetli eşyaların korunması ve gözetimi; elektronik güvenlik ekipmanlarının dağıtımı ve sistemlerin bakımı; kişisel savunma ekipmanları, sprey ve elektrik şok cihazlarının temini ve dağıtımı için temsilcilik; hedef gruplar: Tıp Konseyi, Barolar Birliği, 24 saat açık eczaneler, Hemşirelik Kurumu, Kuyumcular Birliği, döviz büfeleri esnafı, Silah ve Mühimmat Satıcıları Birliği ve ... Hürmüzgan Eyaleti genelinde, NAJA Polis Önleme Merkezi izniyle

Aoab Snat Kish

کیش، Hürmüzgan

Ghshem Mold

قشم، Hürmüzgan

Fidar Snat Abadis

بندر عباس، Hürmüzgan

طراحی و نظارت فنی و اجرای امور پیمانکاری مربوط به بندها سدها ساختمان نیروگاه آبی ، سازه های هیدرولیکی و تونل های آب، مخازن آب و پیمانکاری شبکه های توزیع آب، شبکه های جمع آوری فاضلاب، کانالهای خطوط انتقال آب، شبکه های آبیاری و زهکشی، سازه های دریایی و ساحلی و عملیات ساختمانی ( سیویل ) ، تصفیه خانه های آب و فاضلاب و نظایر آن و پیمانکاری مربوط به خطوط انتقال ( اب ، نفت ، گاز )…

Frequently asked questions

What products does Bimr Sazan Pars manufacture?

Bimr Sazan Pars operates in the industrial manufacturing sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Bimr Sazan Pars have quality certifications?

Certification details for Bimr Sazan Pars are being updated.

How can I contact Bimr Sazan Pars?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto.