IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Atrin Shimi Azredad

KaracYapı Malzemeleri

Köpük beton sıvısı üreticisi, inşaat projeleri uygulayıcısı, hafif yapı blokları üreticisi

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Atrin Shimi Azredad firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

Köpük beton sıvısı üreticisi, inşaat projeleri uygulayıcısı, hafif yapı blokları üreticisi

Doğrudan İletişim

İlgili Kişi
حمید گروسی
Telefon
02633507815
Faks
02634031094
E-posta
mohammadtakavar14@yahoo.com
Adres
Golşehr, Elgadir Meydanı, Elgadir Binası, Pars Battery yanında, 1. Kat, Daire 3
www.atrinchemicals.com

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası14003026290

Tescil bilgileri

Tescilli sermaye
10,000,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Karac, Elburz

İlgili Tedarikçiler

Tolidi Donyaye Mamot

Karac، Elburz

Her türlü sوله ve yapı bileşenlerinin, çelik ürünlerin imalatı; çeşitli çelik parçaların ihracatı; her türlü overhead crane, تیرکرین imalatı; her türlü کانکس, کانکسlı treyler ve damperli treyler imalatı

Mohandesi Bazargani Tor Asa

Karac، Elburz

Çeşitli rulolu, sabit, pileli ve çift çerçeveli sinekliklerin üreticisi

Karkhanejat Tolidi Ajor Namaye Amiri

Karac، Elburz

Karaj’daki Amiri Facade Brick fabrikası; renkli nano refrakter tuğlalar, cephe ve zemin tuğlaları, geleneksel, Kazak, Hollanda desenli, dekoratif ve dört tarafı cephe olan on delikli tuğlaların çeşitli türlerini üretmektedir; yönetimi, Ulusal Standart No. 7’nin (cephe tuğlaları) hazırlık komitesi başkanlığını yürütmektedir.

Tolidi Simk

Karac، Elburz

Bulaşık teli, tel çubuk, bulaşık süngeri, metal yünü üretimi

Goruh Ram Pi

Karac، Elburz

Kiriş üretimi (metal, kiremit, beton)

Hadid Fam Sanat

Karac، Elburz

Soğuk hava depoları, saha düzenleme, depolar ve üretim salonları gibi endüstriyel zemin uygulamalarının gerçekleştirilmesi; MEGA TOP aşınmaya dayanıklı kaplamalar; MEGA zemin sertleştirici tozu

Goruh Kar Dar Artefaa Imen Karan Aorset

Karac، Elburz

Bina cephe güvenliği, bina cephesine su jeti uygulaması, cam temizliği, tuğla cephe zımparalama, bina tabelası onarımı, kulelerde çalışma, badana, yıkım işleri, CCTV kurulumu

Goruh Mohandesi Afrend Sanat

Karac، Elburz

Prefabrik metal asma kat yapılarının (Maznin) tasarımı ve imalatı için uzman merkez

Sazeh Sanat Kopal

Karac، Elburz

İnşaat makineleri

Tousee Sanat Novin Sakhteman Mana

Karac، Elburz

Karaj’daki KK Tose'e Tejarat Şirketi, ambalaj için strafor levha, geofoam, ICF kalıcı kalıp, tavan blokları, strafor paletler ve EPP parçaları dâhil olmak üzere, inşaat, ambalaj, tarım ve peyzajda kullanılan یونولیت (polistiren) üreticisidir.

Tolidi Chobin Ara

Karac، Elburz

İç dekorasyon tasarımı

Kimiagr Amretat Arnika

Karac، Elburz

AR HOME PAGE ABOUT US PRODUCTS GALLERIES CONTACT US ABOUT US KIMIYAGAR Kimiyagar Chemical company has started its activity in 2014, to serve row materials requirements of PVC and UPVC industry .Such as Calcium-based stabilisers and Lead-based stabilisers, impact MODIFER,TITANIUM Dioxides,calium carbonets and soft PVC Granules for door and window profile, wire and cable, pipe and fitting, panel, floor covering and etc . Kimiyagar Family aim is to be your best chemical solution partner. Your products will be the best quality with a competitive position in the market with our experiences of our engineers. Our services: We help clients by understanding their needs, transforming same in user requirements and then supplying them products and services accordingly to execute those conceived projects .we are able to do this through a team of professionals who are regularly interacting with clients from concept to execution stage. We do keep stock of various goods to take care of our clients urgent requirements. We provide after sale services of our supplied engineering solution through our own technical team.

Elburz bölgesindeki tedarikçiler

Frequently asked questions

What products does Atrin Shimi Azredad manufacture?

Atrin Shimi Azredad operates in the construction-materials sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Atrin Shimi Azredad have quality certifications?

Certification details for Atrin Shimi Azredad are being updated.

How can I contact Atrin Shimi Azredad?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 02633507815 directly.