IranFacto

Bu işletme sizin mi?

Profilinizi, ürünlerinizi ve talepleri yönetmek için bu sayfayı sahiplenin.

Aidh Predazan Mher Aiin

Tahran

تولید و عرضه خدمات ساخت و نصب دکوراسیون چوبی

  • İşletme Doğrulandı

Ürün Kataloğu

Henüz ürün eklenmedi — doğrudan fiyat teklifi isteyin.

Aidh Predazan Mher Aiin firmasından fiyat teklifi isteyin

Göndermek için bu sayfada telefon numaranızı doğrulayın.

Şirket Profili

تولید و عرضه خدمات ساخت و نصب دکوراسیون چوبی

Doğrudan İletişim

Telefon
0257730984
Adres
استان تهران - منطقه 15، شهرستان تهران، بخش مرکزی، شهر تهران، محله عباس آباد-اندیشه، خیابان میرزای شیرازی، خیابان شهدا، پلاک 12، ساختمان پزشکاه شهدا، طبقه اول، واحد 4

Doğrulama ve Belgeler

Ulusal kimlik numarası14005293430

Tescil bilgileri

Genel müdür
سید مهدی نبوی وشاره
Tescilli sermaye
10,000,000,000 IRR

Tedarikçi Bilgisi

Konum
Tahran

Tahran bölgesindeki tedarikçiler

Tolid Gran Khanoadh Smin

ری، Tahran

خرید و فروش محصولات تولید شده در منزل توسط بانوان (صنایع دستی خیاطی محصولات طب سنتی خوراکی های خانگی)خرید و فروش مواد اولیه مورد نیاز برای تولید در منزل(صنایع دستی و خوراکیهای خانگی و محصولات طب سنتی )برگزاری بازارچه های محلی ،جهت خرید و فروش محصولات تولید شده در منزل و صادرات صنایع دستی

Goruh Sanati Karsis Tehran

Tahran، Tahran

Belge saklama sistemleri üreticisi; hareketli arşiv rafı, hareketli arşiv dosyası, hareketli arşiv dolabı, hareketli arşiv rafı, sistem, kütüphane hareketli rafı, CD hareketli rafı, mağaza hareketli rafı, hareketli metal arşiv dolabı, sabit kütüphane sistemi, hareketli arşiv, sabit arşiv, döner arşiv dosyası, döner arşiv dolabı, hareketli arşiv sistemi, hareketli belge arşivi, ofis hareketli rafı, hareketli belge rafı, ofis hareketli arşiv sistemi, ofis hareketli arşivi, ofis hareketli dolabı, dosya hareketli arşivi, rafların üretimi, imalatı ve satışı

Tolidi Jorab Varzeshi Akhoi

Tahran، Tahran

Farklı tasarım ve renklerde çeşitli spor çorapları üreticisi

Kia Panjareh Pars

Tahran، Tahran

Pencere üreticisi

Pars Aizo Top

Tahran، Tahran

Tahran'daki Pars Isotope Şirketi (Azadegan Caddesi, Şehid Bahai Güney Bulvarı), İran'da tıp ve sanayide kullanılan radyofarmasötikler ve radyofarmasötik kitlerin tek üreticisi ve tedarikçisidir.

Goruh Kohan Pars

شهرری، Tahran

Delfan markasıyla esnek hortumlar için çeşitli bağlantı parçaları, çekmeli banyo ve taharet duşları, pisuarlar, paket üniteler ile kazan dairesi ve tesisat su ısıtıcılarının üreticisi

Frequently asked questions

What products does Aidh Predazan Mher Aiin manufacture?

Aidh Predazan Mher Aiin operates in the industrial manufacturing sector. Send a request for quotation through IranFacto to get their product catalog.

Does Aidh Predazan Mher Aiin have quality certifications?

Certification details for Aidh Predazan Mher Aiin are being updated.

How can I contact Aidh Predazan Mher Aiin?

You can send a request for quotation (RFQ) through IranFacto or call 0257730984 directly.